(050) 722-96-96 | (099) 601-77-71 м. Обухів, вул. Київська, 132/2 | м. Мирноград, вул. Соборна, 19

Новини

Хочете бути в курсі новин будівельної компанії "АГРОІНВЕСТБУД"? Новини від надійного забудовника.

Будівельна компанія «АГРОІНВЕСТБУД»

Будівельна компанія «АГРОІНВЕСТБУД» – це стабільна компанія, яка динамічно розвивається з 2004 року та забезпечує надання високої якості послуг в будівельній галузі по всій Україні.
Читати повністю

Зберегти головне — як правильно захистити голову на роботі

У багатьох галузях промисловості, наприклад, у будівництві постійно існує небезпека травмування голови, яку неможливо усунути за допомогою використання різних організаційних заходів та засобами колективного захисту.
Читати повністю

З Днем Державного Прапора України

День Державного прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. 
Читати повністю

Робочі будні компанії «АГРОІНВЕСТБУД»

Доброго ранку наші читачі.Наша будівельна компанія продовжує будівництво замовнику АПК-ІНВЕСТ.Наразі завершуємо будівництво м’ясокомбінату на якому вже скоро буде працювати переробка м’яса на різноманітні харчові продукти.
Читати повністю

З Днем Будівельника

Шановні будівельники! Сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем будівельника. Саме завдяки вам отримують нове життя архітектурні шедеври, стають кращими і ошатнішими рідні вулиці і площі. Ми переконані, попереду у вас велика робота. Адже в країні розпочато реалізацію масштабної програми житлового будівництва, краю і державі потрібні ваші знання й вміння. Віримо, що багатотисячний колектив...
Читати повністю

Гранично допустиму висоту житла в Києві оскаржують в суді

В суді просять визнати протиправним та скасувати пункти про максимально допустиму висоту житлової забудови, яка визначається від чисельності населення та класифікації населеного пункту.
Читати повністю
1 2 3 8