38 (050) 722-96-96

інновації

На сьогоднішній день ми пропонуємо послуги з виконання ряду будівельних робіт різного рівня складності із застосуванням передових технологій, сучасних матеріалів і унікальних виробничих потужностей.

надійність

"АгроІнвестБуд "- це високий професіоналізм співробітників. Ми зібрали колектив фахівців вищої категорії, який зможе втілити в реальність архітектурні рішення будь-якої складності.

Турбота про співробітників

У нашій компанії велика увага приділяється охороні праці і безпеки своїх співробітників. Персонал компанії в обов'язковому порядку проходить регулярний інструктаж з техніки безпеки на будівельному майданчику, навчання правилам протипожежної безпеки відповідно до вимог, а також щорічний медичний огляд з метою підтвердження професійної придатності для роботи.

перевірені часом

Гордістю компанії є десятки побудованих об'єктів по всій території України. Всі роботи на об'єктах виконуються відповідно до вимог і стандартів.

Компанія займається спеціалізованими грунтосуміші

На даний момент в асортименті присутні більше 12 видів, склад яких підібраний відповідно до властивостей і потреб кожної групи рослин. Грунтосуміші пройшли всі необхідні експертизи і мають відповідні сертифікати якості. Доставку здійснюємо по всій Україні.

Даний сайт належить компанії АгроінвестБуд!. Всі права захищені!.
Закрити